KONTAKT

Med oss är hjälpen alltid nära. Dalform finns med dig hela vägen från beställning till montering – om du vill. Vi rekommenderar och ger tips om hur ni kan lösa just era behov. Hör av dig och ta del av vår gedigna erfarenhet. Med oss blir det knepiga lättare än någonsin!

Välkommen att ringa, mejla, skicka sms eller posta. Här hittar du alla kontaktuppgifter du behöver.

Tony Bergh
VD
0225-566 03
076-805 54 90
tony.bergh@dalform.se

Anders Proos
Produktionschef
0225-566 04
076-805 54 91
anders.proos@dalform.se

Claes Borg
Försäljningschef
Försäljning / Arkitektsupport
Region Mellansverige
0225-566 08
070-606 82 48
claes.borg@dalform.se

Lars Myrbäck
Försäljning / Arkitektsupport
Region Syd
0225-566 02
070-606 83 02
lars.myrback@dalform.se

Magnus Strömberg
Försäljning / Arkitektsupport
Region Norr
0225-566 06
070-606 82 42
magnus.stromberg@dalform.se

Espen Slåttum
Försäljning / Arkitektsupport
Norge
+47 94 18 12 94
espen@jdkinterior.no

Daniel Stenback
Innesälj
0225-566 22
070-795 03 53
daniel.stenback@dalform.se

Mikael Nilsson
Innesälj
0225-566 05
070-717 89 54
mikael.nilsson@dalform.se

Maria Jonsson
Ekonomi
0225-566 07
maria.jonsson@dalform.se

Neda Moavi
Order / Leverans
0225-566 15
070-697 72 00
neda.moavi@dalform.se

Conny Arvidsson
Försäljning Legotillverkning
0225-566 24
076-492 84 80
conny.arvidsson@dalform.se

    FÖRNAMN *
    EFTERNAMN *
    E-POST *
    TELEFON

    ÄRENDE

    HUR KAN VI HJÄLPA DIG?

    Jag godkänner att Dalform lagrar och behandlar mina personuppgifter enligt beskrivningen i integritetspolicyn

    Kontakt
    Dalform AB
    Kungsvägen 22
    783 35 Säter

    Besöks- & leveransadress:
    Kungsvägen 22
    783 35 Säter

    Tel: +46 (0)225 – 566 00

    info@dalform.se