KONTAKT

Med oss är hjälpen alltid nära. Dalform finns med dig hela vägen från beställning till montering – om du vill. Vi rekommenderar och ger tips om hur ni kan lösa just era behov. Hör av dig och ta del av vår gedigna erfarenhet. Med oss blir det knepiga lättare än någonsin!

Välkommen att ringa, mejla, skicka sms eller posta. Här hittar du alla kontaktuppgifter du behöver.

Tony Bergh
VD
0225-566 03
076-805 54 90
tony.bergh@dalform.se

Anders Proos
Produktionschef
0225-566 04
070-805 54 91
anders.proos@dalform.se

Claes Borg
Försäljningschef / Marknad / Arkitektsupport / Försäljning
0225-566 08
070-606 82 48
claes.borg@dalform.se

Lars Myrbäck
Försäljning / Marknad
0225-566 02
070-606 83 02
lars.myrback@dalform.se

Magnus Strömberg
Försäljning / Marknad / Arkitektsupport
0225-566 06
070-606 82 42
magnus.stromberg@dalform.se

Daniel Stenback
Innesälj
0225-566 22
070-795 05 53
daniel.stenback@dalform.se

Mikael Nilsson
Innesälj
0225-566 05
070-717 89 54
mikael.nilsson@dalform.se

Maria Jonsson
Ekonomi
0225-566 07
maria.jonsson@dalform.se

Neda Moavi
Order / Leverans
0225-566 15
070-697 72 00
neda.moavi@dalform.se

FÖRNAMN *
EFTERNAMN *
E-POST *
TELEFON

ÄRENDE

HUR KAN VI HJÄLPA DIG?

Jag godkänner att Dalform lagrar och behandlar mina personuppgifter enligt beskrivningen i integritetspolicyn

Kontakt
Dalform AB
Box 77
783 22 Säter

Besöks- & leveransadress:
Kungsvägen 22
783 35 Säter

Tel: +46 (0)225 – 566 00
Fax: +46 (0)225 – 566 01

info@dalform.se